Onderstaande data komt rechtstreeks uit socceronline !

Wedstrijden - Vandaag

Thuisploeg Uitploeg Datum Uur Dag Terrein Kleedkamer Thuis Kleedkamer Gast

Legende:

      = Wedstrijd Afgelast


Wedstrijden - 7 dagen Overzicht

Thuisploeg Uitploeg Datum Uur Dag Terrein Kleedkamer Thuis Kleedkamer Gast
THES A / Beloften Chatelet-Farciennes S.C. A 2019-02-22T20:00:00 Terrein A
Diepenbeek VVDZ U7 Geel Gilvano 2019-02-23T09:15:00
KWS Alken B U10 InterProvinciaal Serge 2019-02-23T09:30:00
SK Heusden 06 U6 Geel Arno 2019-02-23T09:30:00
U10 Regionaal Jan KFC Ham United 2019-02-23T10:00:00 Penarol A
K.Sportclub Tongeren U13 Interprovinciaal Torsten 2019-02-23T10:00:00
U10 InterProvinciaal Joeri Eendracht Maasmechelen A 2019-02-23T10:00:00 Terrein C
Zonhoven VV U7 Blauw Jochen 2019-02-23T10:00:00
U12 Regionaal V.K.Gestel 2019-02-23T10:00:00 _Niet bepaald
K.Sportclub Tongeren U13 InterProvinciaal Joost 2019-02-23T10:00:00
U11 InterProvinciaal K.V. Turnhout 2019-02-23T10:00:00 Penarol A
Zonhoven VV U7 Blauw Jochen 2019-02-23T10:30:00
Eendracht Maasmechelen A U12 InterProvinciaal Freddy 2019-02-23T12:30:00
Eendracht Maasmechelen A U12 Interprovinciaal Ringo 2019-02-23T12:30:00
U11 Regionaal Juan Paal-Tervant 2019-02-23T12:30:00 Terrein C
U14 InterProvinciaal SC.City Pirates Antwerpen 2019-02-23T12:30:00 Terrein B
U13 Regionaal Calcio Genk 2019-02-23T12:30:00 _Niet bepaald
U10 Regionaal Ennio KWS Alken B 2019-02-23T12:30:00 _Niet bepaald
KFC Ham United U11 Regionaal Bart 2019-02-23T13:30:00
SK Heusden 06 U6 Geel Arno 2019-02-23T13:30:00
U19 Interprovinciaal Patro Eisden Maasmechelen A 2019-02-23T14:30:00 Terrein C
U15 InterProvinciaal SC.City Pirates Antwerpen 2019-02-23T14:30:00 Terrein B
FC Anadol U21 Regionaal 2019-02-23T14:30:00
KVK Wellen B U16 InterProvinciaal 2019-02-23T15:00:00
Eendracht Maasmechelen A U12 Interprovinciaal Ringo 2019-02-23T15:00:00
SC Donk A THES B / Reserven 2019-02-23T15:00:00
SC.City Pirates Antwerpen U17 InterProvinciaal 2019-02-23T16:00:00
U15 InterProvinciaal SC.City Pirates Antwerpen 2019-02-23T16:30:00 Terrein B
Chatelet-Farciennes S.C. A THES A 2019-02-23T20:00:00
U9 Regionaal Groen SK Herkenrode 2019-02-24T09:30:00 _Niet bepaald
U8 Regionaal Oranje Niel Paal-Tervant 2019-02-24T09:30:00 _Niet bepaald
U6 Blauw Rik KFC Ham United 2019-02-24T09:30:00 _Niet bepaald
U8 Regionaal Rood Gunter Paal-Tervant 2019-02-24T09:30:00 _Niet bepaald
Bolderberg FC A U15 Regionaal 2019-02-24T09:30:00
U8 Regionaal Groen Kevin Paal-Tervant 2019-02-24T09:30:00 _Niet bepaald
U9 Regionaal Rood Paal-Tervant 2019-02-24T09:30:00 Terrein B
Kadijk SK U8 Regionaal Paars Glen 2019-02-24T10:00:00
U8 Provinciaal Blauw GS Bree-Beek 2019-02-24T11:00:00 _Niet bepaald
U9 Provinciaal Geel VKM St. Truiden 2019-02-24T11:00:00 _Niet bepaald
U8 Provinciaal Geel GS Bree-Beek 2019-02-24T11:00:00 _Niet bepaald
U9 Provinciaal Blauw VKM St. Truiden 2019-02-24T11:00:00 _Niet bepaald
Godsheide VV U17 Regionaal 2019-02-24T11:00:00
THES B SC Donk A 2019-02-24T15:00:00 Terrein B
Sp.Wijchmaal G-Team Niv 4 2019-02-24T15:00:00
G-Team Niv 3 D.Fufo-Beringen 2019-02-24T15:00:00 _Niet bepaald
Sp.Wijchmaal G-Team Niv 4 2019-02-25T19:30:00

Legende:

      = Wedstrijd Afgelast

Onze Sponsors